Biuro Turystyczne ACER  stworzyły w  latach 90-tych osoby, dla których turystyka była (i nadal jest) pasją i powołaniem.

Poznawanie piękna i historii naszego kraju, odkrywanie nowych miejsc i atrakcji przerodziło się w chęć podzielenia się tym zachwytem i zdobytą wiedzą z innymi. Jako przewodnicy turystyczni i piloci jeździliśmy z naszymi klientami po bardziej i mniej znanych zakątkach Polski, a także Europy. Chcąc jak najpełniej wykorzystać zdobyte doświadczenia, a jednocześnie zapewnić naszym klientom jak najlepsza ofertę zajęliśmy się  organizacja i realizacją rajdów, wycieczek, zielonych szkół, kolonii, obozów młodzieżowych.

Jako kadra na obozach i koloniach zajmowaliśmy się praktyczna stroną pracy z dziećmi i młodzieżą.
Jako przewodnicy  turystyczni od 1989 roku przybliżaliśmy Państwu piękno naszego kraju.
.Jako Biuro turystyczne ACER zorganizowaliśmy kilka tysięcy imprez dla dzieci, młodzieży, ale tez integracyjnych spotkań firmowych.

Biuro Turystyczne ACER  posiada Zezwolenie Organizatora Turystyki nr 788 wydane przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki. Dbając o bezpieczeństwo klientów nasza działalność podlega ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej organizatora zawartym w POLSKIM TOWARZYSTWIE UBEZPIECZEŃ S.A. AXA.